Graj w szachy on-line

W twojej okolicy nie masz znajomych, który podobnie do Ciebie dzielą się twoimi pasjami gry w planszowe gry? Masz wolny czas ale niestety nie wiesz z kim masz stoczyć pojedynek w szachy lub warcaby? Od dzisiaj możesz to zmienić wykorzystaj Internet do tego aby grać z szachistami z całego świata. Istnieją dwie sprawdzone strony internetowe dzięki którym będziesz mógł trenować rozgrywki szachowe w swoim domu.

Jeśli zależy Ci na całkowicie darmowej stronie do gry przez Internet w szachy zastanów się nad założeniem konta na kurnik. pl. W tym miejscu będziesz mógł toczyć zacięte pojedynki z szachistami z całego świata. Strona jest polska ale posiada również wersję angielskojęzyczną. Możesz to wykorzystać i grać partię przeciwko Anglikom, Niemcom a nawet Amerykanom. Dużym atutem tej strony jest to, że możesz zdobywać ranking a za sprawą odpowiednich kolorów będziesz podnosił swoja rangę.

Druga strona, która umożliwia Ci toczenie pojedynków on-line to play chess. com. Bardzo profesjonalna strona, korzystanie z niej nie jest darmowe ponieważ musisz wykupić roczny dostęp. Jednak jeśli będziesz sprytny kup pełną wersję programu np. Fritz XII i ciesz się gratisowym dostępem do konta przez cały rok. Tam spotkasz ludzi z całego świata. Twój poziom może zdecydowanie wzrosnąć ponieważ będziesz toczyć partie z profesjonalistami rozpoczynając od V kategorii szachowej kończąc na arcymistrzach o ile uda Ci się dojść do takiego poziomu w ciągu twojej całej kariery gry on-line.

Zostaw odpowiedź