Etui magnetyczne – czy warto je wybrać?

Dbając o swojego smartfona, na pewno zapobiegasz jego uszkodzeniom w najróżniejszy sposób – nie dopuszczasz do przeciążenia się systemu, czyścisz telefon i ekran oraz używasz specjalnego etui. To ostatnie rozwiązanie jest bardzo rozsądne, ponieważ odpowiednia obudowa zabezpiecza telefon przed ewentualnymi zabrudzeniami, upadkiem, uszkodzeniami czy rozbiciem ekranu. Czy słyszałeś jednak o etui magnetycznym? Jeśli nie, koniecznie przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, jak najlepiej chronić swój telefon!

Etui magnetyczne na telefon – zastosowanie

Etui magnetyczne chroni tył i przód telefonu dzięki dwóm doskonale zaprojektowanym elementom wykonanym ze szkła hartowanego. To właśnie ono zabezpiecza całe urządzenie, zapobiegając w ten sposób jakimkolwiek uszkodzeniom, które mogą wystąpić w wyniku upadku smartfona – np. przed zbiciem ekranu. Ten rodzaj obudowy oferuje różne rodzaje ochrony – na przykład najbardziej wytrzymałe  szkło 6D jest idealne dla osób bardzo aktywnych, a zwykłe szkło  hartowane, mimo mniejszej wytrzymałości na uszkodzenia, zabezpiecza skutecznie urządzenie przed rysami czy innymi niechcianymi niespodziankami.

Specjalna magnetyczna obudowa oprócz ekranu wspaniale chroni również tylną część Twojego telefonu, doskonale do niego przylegając i dopasowując się do konkretnego modelu smartfona. Nie należy zapomnieć o skutecznej ochronie aparatu – magnetyczne etui na telefon nie przeszkadza w robieniu wyrazistych zdjęć. To wszystko dzięki temu, że powłoka ochronna jest całkowicie przezroczysta i pełni funkcję „drugiej skóry” Twojego telefonu.

Jeżeli obawiasz się, że zastosowanie tego typu obudowy wpłynie na funkcjonalność Twojego urządzenia, możesz być spokojny – mimo swoich doskonałych właściwości zabezpieczających obudowa daje pełną swobodę, jeżeli chodzi o używanie wszystkich opcji telefonu. Dotyczy to zarówno aparatu, guzików, funkcji dotykowych, jak i ładowania (również indukcyjnego).

Oprócz skutecznej ochrony Twojego urządzenia magnetyczne etui zapewnia również unikalny, klasyczny wygląd telefonu – to szczególnie ważne, jeśli jesteś typem estety. Mimo że mogłoby się wydawać, że specjalna obudowa znacznie zwiększy wagę lub zmieni rozmiar Twojego smartfona, w rzeczywistości, zakładając etui na telefon, możesz nawet nie poczuć różnicy w ciężarze ani nie zauważyć zmiany w jego wymiarach.

Warto zwrócić w tym miejscu uwagę na bardzo nietypowy, ale zarazem niezwykle wygodny sposób mocowania tego typu obudowy. Etui magnetyczne na telefon, jak sama nazwa wskazuje, zostało wyposażone w mocne magnesy. To dzięki nim elementy chroniące obie części telefonu dokładnie do siebie przylegają, nie przepuszczając tym samym zanieczyszczeń z zewnątrz, takich jak piasek czy kurz. Czy wobec tego montaż takiego zabezpieczenia może być skomplikowany? Tak naprawdę proces zakładania etui magnetycznego nie różni się niczym od zakładania tego tradycyjnego – wystarczy byś zbliżył do siebie obie części, a magnesy wykonają całą pracę. Ewentualne ściągnięcie magnetycznego ochraniacza również nie powinno stanowić problemu.

Etui magnetyczne na telefon

Magnetyczne etui na telefon – gdzie je kupisz?

Jeśli zależy Ci na doskonałej ochronie, która nie wpłynie na prawidłowe funkcjonowanie Twojego smartfona, koniecznie zainwestuj w etui magnetyczne. Ważne jest jednak, byś planując zakup, odwiedzał wyłącznie sprawdzone sklepy, które oferują wysokiej jakości akcesoria do telefonów. Dzięki propozycjom uznanych i doświadczonych producentów unikniesz kupienia wadliwego sprzętu i przedłużysz żywotność swojego telefonu. Jednym z kontrahentów oferujących wysokiej jakości etui do telefonu jest sklep Etuo. Odwiedzając stronę internetową firmy, znajdziesz różnego rodzaju obudowy na telefon – od kolorowych, materiałowych ochraniaczy do wzmocnionych magnetycznych etui. Opinie klientów o nich mówią same za siebie! Dodatkowo wszystkie produkty dostępne w Etuo.pl oferowane są w zaskakująco niskich i konkurencyjnych cenach – sprawdź sam i wybierz odpowiednie etui dla siebie!

Zostaw odpowiedź