Nowoczesne telefony pod względem funkcjonalności dawno już pokonały laptopa

Kiedy potrzebujemy mobilności i błyskawicznego dostępu do wielu informacji to na myśl od razu przychodzi nam dzisiaj smartfon. No właśnie, bo nowoczesne telefony pod względem informacji i dostępu do nich już dawno pokonały laptopa. Warto o tym pamiętać, ale można to również zauważyć porównując dane sprzedażowe producentów smartfonów i laptopów za ostatnich kilka lat. Nic dziwnego, ponieważ pod względem funkcjonalności to samo co w całkiem sporym laptopie możemy mieć w niewielkich rozmiarów smartfonie.
Nowoczesne telefony mają wszystkie funkcje, które są nam dzisiaj potrzebne do komunikowania się , pracy czy zabawy. Trudno dzisiaj wymyśleć coś, czego nie potrafiłby smartfon. Same aparaty fotograficzne i jakość robionych nimi zdjęć już dawno sprawiły, że to właśnie smartfony są pierwszym wyborem właścicieli czy prezesów firm.
Każdy ma dzisiaj smartfon, ale nie każdy ma przecież laptopa. Sprzedaż telefonów komórkowych przebiła już kilkukrotnie sprzedaż komputerów przenośnych. To wszystko jest wymogiem dzisiejszych nowoczesnych czasów i trend ten na pewno już się nie odwróci. Wystarczy przecież porównać parametry najnowocześniejszych smartfonów z parametrami wysokiej klasy laptopów. Wiadomo, że jedyne co trudno robić na smartfonie to edytować dokumenty tekstowe i arkusze kalkulacyjne. Do tego zawsze będzie niezbędny laptop. Wszystko inne można dzisiaj zrobić na telefonie. Nawet oglądać telewizję na żywo albo grać w gry, które jakością już dawno przebiły te znane z ekranów komputerów.

Zostaw odpowiedź